trende

Avukat Nezihe ARI DABAKOĞLU

Avukat Nezihe ARI
 

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu.

Ferdi olmam sebebi ile kendimi şanslı hissettiğim Gördes'li bir ailenin ilk çocuğu olarak 1984 yılında Manisa da dünyaya geldim.

İlk öğrenimin ardından Gördes Anadolu Lisesinden 2002 yılında den mezun oldum.

Gördes şehri; konuşma şivesi ,yemek kültürü ve Manisa ilinin en yüksek yerleşim merkezi olması itibari ile kendine has özellikler taşıyan şirin bir ilçedir.Bunun yanı sıra nüfusa oranan çok sayıda yüksek öğrenim mezunu insanı ile ülke hizmetine katkıda bulunmaktadır.

Ben de bu geleneğe uyarak - hayranı olduğum dünyanın en güzel şehri İstanbul da- Marmara Üniversirtesi Hukuk fakültesinden mezun oldum.

Ben de bu geleneğe uyarak - hayranı olduğum dünyanın en güzel şehri İstanbul da- Marmara Üniversirtesi Hukuk fakültesinden mezun oldum.

Öğrencilik yıllarımın son dönemlerinde Turgutlu ilçesinde faaliyet gösteren Dabakoglu Hukuk Bürosunda önceleri part-time olarak çalışmaya başladım.

Son zamanlarda hukuk fakültesi mezunlarının hakimlik ve savcılık yapma tarzındaki yoğun eğilimlerine rağmen ben bu rüzgara uymadan avukatlık stajımı Dabakoğlu Hukuk bürosunda tamamladım...

İngilizce bilir.

Gerek öğrencilik gerekse staj dönemindeki özverili,hırslı ,başarılı ve ekip çalışmasına uygun tarzını avukatlık yaşamında da sürdürmektedir...


 

İLETİŞİM

  • Adres : Turan Mahallesi Yedieylül Yolu No:31 Kat:3 (Bulvar Fırın Üstü)
    TURGUTLU / MANİSA
  • Email : info@sdabakoglu.av.tr
  • Cep : 0(532) 261 11 03
  • Tel : 0(236) 313 55 05